Koloběžka Kostka Twenty Max neonově žlutá Zobrazit větší

Koloběžka Kostka Twenty Max neonově žlutá

Nový produkt

8 590,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Kola 20"/20", nosnost 150 kg, hmotnost 8,7 kg, náboje: 65mm průmyslová ložiska, ráfky: dvoukomorové.

Koloběžka KOSTKA TWENTY MAX je pro všechny a na všechno. Ano Twenty Max je jednoduše řečeno univerzální koloběžka pro celou rodinu, která nezklame. Jedná se o přímeho nástupce koloběžek Twenty 3 Alivio. Celkovým charakterem je tato koloběžka vhodná pro dospělé, ale i dospívající děti. Přední 20-ti palcové kolo zvyšuje ovladatelnost a stabilitu i při vyšších rychlostech.

Koloběžka Twenty MAX je velice obratná v městských podmínkách a zároveň stále výborná i při delších výletech. Díky kombinaci kol 20" a 20" je nesmírně dynamická a jednoduše akceleruje a zatáčí. Doporučuje rovněž pro ženy menšího vzrůstu. 

Hnací silou koloběžky Twenty MAX jsou kola vypletená na úzkých nábojích (šířka 65 mm).Kola vyvinutá speciálně pro účely koloběhu dosahují vyšší tuhosti a současně výrazně nižšího valivého odporu.

Koloběžku KOSTKA Twenty MAX je možné vybavit vhodnými funkčními doplňky, jako např. stranovým stojanem, blatníky elegantními brašnami, nákupními košíky, atp.

Nášlap je ze spodní strany opatřen speciálními sváry, které zvyšují tuhost a odolnost spodní části rámu a chrání koloběžku při případných kolizních situacích.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Koloběžka Kostka Twenty Max neonově žlutá

Koloběžka Kostka Twenty Max neonově žlutá