FOLLOW ME Tažné zařízení (tandem, tažná tyč) Zobrazit větší

FOLLOW ME Tažné zařízení (tandem, tažná tyč)

FOLLOWMEtandem

Nový produkt

6 590,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

SNADNÁ INSTALACE na všechny typy jízdních kol

VYSOKÁ BEZPEČNOST A STABILITA dítěte

Rychloupínací tandemový závěs pro vlečení dětského kola Vám pomůže:  když se Váš malý cestovatel unaví (chce jet, ale nechce šlapat), když chcete mít dítě pod kontrolou (třeba na rušné silnici)

Díky tandemovému závěsu FollowMe ze Švýcarska může být na cestách pohromadě celá rodina cyklistů - včetně těch začínajících. S pomocí FollowMe připojíte dětské kolo k Vašemu během chvilky bez použití nářadí. Stejně snadno obě kola opět oddělíte, závěs FollowMe je pak bezpečně složený a zajištěný na Vašem kole. Můžete jej také během chvilky zcela z kola odejmout.

Tandemový závěs FollowMe v mnoha ohledech předčí všechny dosud známé alternativy vlečení dětského kola. Jako jediný na světě je závěs FollowMe upevněn k tažnému kolu ve dvou bodech a je umístěn nejníže vůči těžišti. Test prokázal nejnižší silové působení na tažné kolo, nejmenší vychýlení ze stopy a nejnižší vliv na účinnost brzd ve srovnání s teleskopickou tažnou tyčí a závěsným půlkolem.

FollowMe lze jako jediný závěs dětského kola použít současně s dětskou sedačkou,  nosičem zavazadel či postranními brašnami.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

FOLLOW ME Tažné zařízení (tandem, tažná tyč)

FOLLOW ME Tažné zařízení (tandem, tažná tyč)